page_banner

محصولات

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د FEC ، ډیټاسینټر او انٹرپرائز شبکې او نورو آپټیکل لینکونو سره 100G CWDM غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8636 مشخصاتو ، IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 100 ګیګابایټ ایترنیټ غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8665 مشخصاتو ، IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 او 112GBASE-OTU4 QSFP28 دوه ګونی نرخ 1310nm 100m DDM DML او PIN LC آپټیکل ټرانسیور

    100Gb / s QSFP28 LR4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 100 ګیګابایټ ایترنیټ ، انفیني بانډ EDR ، FDR ، QDR غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8665 مشخصات ، IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 دی a
    څلور چینل ، پلګ ایبل ، موازي نظری ټرانسیور او د 100GBASE-SR4 او 100 ګیګابایټ ایترنیټ ، انفیني بانډ EDR ، FDR ، QDR غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8665 مشخصات ، IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM دوه ګونی نرخ VCSEL MPO / MTP نظری ټرانسیور

    100Gb / s QSFP28 SR4 دی a
    څلور چینل ، پلګ ایبل ، موازي نظري ټرانسیور او د 100 ګیګابایټ ایترنیټ ، ډیټا سینټر ، انفیني بانډ QDR ، DDR ، SDR او CPRI10 غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د QSFP28 MSA مطابق ، IEEE 802.3bm سره مطابقت لري. آپټیکل ټرانسسیورز د RoHS-6 اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 او 112GBASE-OTU4 QSFP28 دوه ګونی نرخ 1310nm 100m DDM DML او PIN LC آپټیکل ټرانسیور

    100Gb / s QSFP28 LR4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 100 ګیګابیت ایترنیټ ، OTN OTU4 4I1-9D1F ، CPRI 10 غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د IEEE P802.3ba او OTU4 4I1-9D1F معیار سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 100GBASE-PSM4 او 100G ایترنیټ ، انفیني بانډ DDR ، EDR غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8636 مشخصاتو ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 100GBASE-PSM4 او 100G ایترنیټ ، انفیني بانډ DDR ، EDR غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8636 مشخصاتو ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 څلور چینل دی ، پلګ ای وړ ، موازي نظری ټرانسیور او د 00GBASE-PSM4 او 100G ایترنیټ ، انفیني بانډ DDR ، EDR غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8636 مشخصاتو ، IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    د CFP لیږدونکي د 10 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د 10 کلومیتره واحد ماډل فایبر کې کارولو لپاره ډیزاین شوي ، او دا د CFP MSA مشخصاتو او IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 سره مطابقت لري. ډیجیټل تشخیص د MDIO له لارې شتون لري. CFP LR4 د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    د CFP لیږدونکي د 100 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو او 10x11.2Gb / s ملټي موډ OTN کې د کارولو لپاره ډیزاین شوي. دوی د CFP MSA مشخصات او IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 سره مطابقت لري. ډیجیټل تشخیص د MDIO له لارې شتون لري. نظری ټرانسیور د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    د CFP2 ټرانسسیورونه د 100 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د 10 کلومیتره واحد انډول فایبر کې کارولو لپاره ډیزاین شوي ، او دا د CFP MSA CFP2 HW مشخصاتو او IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 سره مطابقت لري. ډیجیټل تشخیصونه د MDIO له لارې شتون لري لکه څنګه چې د CFP MSA مدیریت انټرفیس مشخصاتو کې مشخص شوي.
12 بل> >> پا 1ه 1/2