page_banner

محصولات

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP ډوپلیکس / CWDM / DWDM / BIDI نظری لیږدونه

    د آپټیکل ماډل 10G XFP لړۍ کې ډوپلیکس / CWDM / DWDM / BIDI شامل دي ، کوم چې د 300M څخه تر 80KM پورې د لیږد مختلف ډولونه ملاتړ کوي. دوی د 10-ګیګابایټ ایترنیټ ، SONET OC-192 / SDH STM-64 او 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L سره مطابقت لري. د اصلي غوښتنلیک ساحه د CWDM شبکه / DWDM شبکه / SDH / SONET / FC لیږد او نور چاپیریالونه دي.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    10Gb / s SFP + BIDI د 10GBASE-BX ایترنیټ لینکونو کې د کارولو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ، SFF-8472 او SFP + MSA ، FCC 47 CFR برخه 15 ، ټولګ B ، او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل ټرانسیور د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    د TM-4DDDG / GD-243E دوه اړخیز 10Gb / s (SFP +) لیږدونکي د اوسني SFP + ملټي سرچینې تړون (MSA) مشخصاتو سره مطابقت لري. دوی د 10GBASE-LR / LW ایترنیټ ، SONET OC-192 / SDH او 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L سره مطابقت لري.
    آپټیکل ټرانسیور د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI د 10GBASE-BX ایترنیټ لینکونو کې د کارولو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 او SFP + MSA ، FCC 47 CFR برخه 15 ، ټولګ B ، او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل ټرانسیور د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI د 10GBASE ایترنیټ لینکونو use فایبر چینل او WDM غوښتنلیک کې د کارولو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW ، SFF-8472 او SFP + MSA ، FCC 47 CFR برخه 15 ، ټولګ B ، او Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري. آپټیکل ټرانسیور د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC نظری ټرانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
    آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
    آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC نظری ټرانسیور

    10Gb / s SFP + SR د 10 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د ملټي موډ فایبر څخه کارولو لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 ، IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW او 10G فایبر چینل 1200-Mx-SN-I سره مطابقت لري. د ډیجیټل تشخیص کارونه د 2 تار سیریل انٹرفیس له لارې شتون لري ، لکه څنګه چې په SFF-8472 کې مشخص شوی.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC ډوپلیکس نظری ترانسیور

    10Gb / s وده شوې کوچنۍ فورمه فابریکه پلګ ایبل SFP + ټرانسیورونه د 10 گیګابیت ایترنیټ لینکونو کې د واحد موډ فایبر څخه تر 10 کلومیتره پورې د کارونې لپاره ډیزاین شوي. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 او IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سره مطابقت لري ، او د 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L ډیجیټل تشخیصي دندې د 2 تار سیریل انٹرفیس له لارې شتون لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC ډوپلیکس نظری ترانسیور

    10Gb / s وده شوې کوچنۍ فورمه فابریکه پلګ ایبل SFP + ټرانسیورونه د 10 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د واحد موډ فایبر څخه تر 20km پورې د کارونې لپاره ډیزاین شوي. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 او IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سره مطابقت لري ، او د 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L ډیجیټل تشخیصي دندې د 2 تار سیریل انٹرفیس له لارې شتون لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
12 بل> >> پا 1ه 1/2