page_banner

محصولات

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC ډوپلیکس نظری ترانسیور

لنډ معلومات:

10Gb / s وده شوې کوچنۍ فورمه فاکتور پلګیبل SFP + لیږدونکي د 10 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د واحد موډ فایبر څخه تر 20km پورې د کارونې لپاره ډیزاین شوي. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 او IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سره مطابقت لري ، او د 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L ډیجیټل تشخیصي دندې د 2 تار سیریل انٹرفیس له لارې شتون لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.


د محصول توضیحات

د تولید ځانګړتیاوې

10Gb / s وده شوې کوچنۍ فورمه فابریکه پلګ ایبل SFP + ټرانسیورونه د 10 ګیګابایټ ایترنیټ لینکونو کې د واحد موډ فایبر څخه تر 20km پورې د کارونې لپاره ډیزاین شوي. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 او IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW سره مطابقت لري ، او د 10G فایبر چینل 1200-SM-LL-L ډیجیټل تشخیصي دندې د 2 تار سیریل انٹرفیس له لارې شتون لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.

د محصول بatureه

د یو موډ فایبر لیږد
د LF استقبال سره د SFP ملټي سرچینې کڅوړه
تر 10Gb / s ډیټا لینکونو پورې
د ګرمو بار وړلو وړتیا
واحد + 3.3V بریښنا رسونه
د IEEE802.3Z لپاره د مشخصاتو سره مطابقت لري
د بیلیکور TA-NWT-000983 سره مطابقت لري
د سترګو خوندیتوب د لیزر ټولګي 1 سره لیدو لپاره ډیزاین شوی ، د IEC60825-1 سره سم

کاریال

ګیګابایټ ایترنیټ
د فایبر چینل
د WDM کاریال

د محصول مشخصات

پیرامیټر ډاټا پیرامیټر ډاټا
د فارم فاکتور SFP + څپې 1310nm
د ډیټا کچه 10 GBS د اعظمي لیږدونې فاصله 20 کلومیتره
نښلونکی ډوپلیکس LC رسنۍ SMF
د لیږدولو ډول 1310nm DFB د ترلاسه کونکي ډول پینټیا
تشخیص د ډي ډي ایم ملاتړ شوی د تودوخې درجه له 0 څخه تر 70 ° C /

-40. C ~ + 85 ° C

TX هر لین ځواک -4 ~ + 2dBm حساسیت ترلاسه کوي <-14dBm
<-14dBm د بریښنا مصرف 3.5W د ورکیدو نسبت

4dB

1

د کیفیت ازموینه

2

د TX / RX سیګنال کیفیت ازموینه

3

کچه ازموینه

4

د آپټیکل سپیکٹرم ازموینه

5

حساسیت ازمونه

6

د اعتماد او ثبات ازموینه

د پای سطحه ازمونه

xinfu

د کیفیت سند

safd (2)

د سي ای سند

safd (3)

د EMC راپور

safd (1)

د ټاکنو خپلواک کمیسیون 60825-1

123(1)

  • د ټاکنو خپلواک کمیسیون 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC ډوپلیکس نظری ترانسیور