page_banner

محصولات

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM سمپلیکس LC نظری ټرانسیور

لنډ معلومات:

100Gb / s CFP4 د 100GBASE-SR4 ایترنیټ لپاره ډیزاین شوی. دوی د CFP4 MSA ، IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 او CAUI-4 ، او OIF CEI-28G-VSR سره مطابقت لري .. نظری ټرانسیورونه د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.


د محصول توضیحات

د تولید ځانګړتیاوې

د SFP لیږدونکي لوړ فعالیت ، د لګښت مؤثره ماډلونه دي. د ډیجیټل تشخیص کارونه په SFF-8472 کې مشخص شوي د 2 تار سیریل بس له لارې شتون لري. د ترلاسه کونکي برخه د PIN ریسیور کاروي او ټرانسمټر د 13BNM FP لیزر او 1550nm FP لیزر کاروي ترڅو د 100Base-LX ایترنیټ 20km غوښتنلیک ډاډمن کړي.

د محصول بatureه

تر 155Mb / s ډیټا لینکونه

ګرم - وړ

د LC یوازینی نښلونکی

تر 9 کلومیټره په 9 / 125μm SMF پورې

په WDM کې جوړ شوی

واحد + 3.3V بریښنا رسونه

د SFF-8472 سره موافقت څارنه

د تودوخې عملیاتي حدود: -40 ° C تر 85 ° C / -5 ° C تر 85 ° C / -0 ° C تر 70 ° C

د RoHS مطابق او مشر وړیا

کاریال

ګړندی ایترنیټ

SDH STM-1 / SONET OC-03

د WDM کاریال

د محصول مشخصات

پیرامیټر ډاټا پیرامیټر ډاټا
د فارم فاکتور SFP څپې 1310nm / 1550nm
د ډیټا کچه 100Mb / s د اعظمي لیږدونې فاصله 20 کلومیتره
نښلونکی سمپلیکس LC د ورکیدو نسبت 9dB
د لیږدولو ډول FP د ترلاسه کونکي ډول پینټیا
تشخیص د ډي ډي ایم ملاتړ شوی د تودوخې درجه له 0 څخه تر 70 ° C /

-40. C ~ + 85 ° C

د TX ځواک -13. -7dBm حساسیت ترلاسه کوي <-34dBm

<-34dBm

1

د کیفیت ازموینه

2

د TX / RX سیګنال کیفیت ازموینه

3

کچه ازموینه

4

د آپټیکل سپیکٹرم ازموینه

5

حساسیت ازمونه

6

د اعتماد او ثبات ازموینه

د پای سطحه ازمونه

xinfu

د کیفیت سند

safd (2)

د سي ای سند

safd (3)

د EMC راپور

safd (1)

د ټاکنو خپلواک کمیسیون 60825-1

123(1)

  • د ټاکنو خپلواک کمیسیون 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM ډوپلیکس LC نظری ترانسیور