page_banner

محصولات

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د SFP28 ټرانسیورس لوړ فعالیت ، د لګښت اغیزمن انډولونه دي چې د 25GBS معلوماتو ډیټا مالتړ کوي او په SMF کې د 10 کلومیتره اوږدوالي اوږدوالي اوږدوالی. دا د 25GBASE-LR ایترنیټ او 25.78125 Gb / s واحد لین 100GE LR4 لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8402 او SFF-8472 ، SFF-8432 ، SFF-8431 او IEEE 802.3by 25GBASE-LR ، FCC 47 CFR برخه 15 ، ټولګ B ، Telcordia GR-468-CORE سره مطابقت لري.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC نظری ټرانسیور

    د SFP28 ټرانسیور یو خورا کمپیوټري نظري ترانسیور ماډل دی چې 25Gbit / s سریال PECL یا CML بریښنایی ډیټا د 25GBASE-SR معیار سره سم سیریل آپټیکل ډیټا ته اړوي. دا د لوړې سرعت ذخیره کولو ساحو شبکو ، کمپیوټر کلستر کراس اړیکې ، د ګمرک لوړ سرعت ډیټا پایپونو او انټر ریک اړیکې لپاره ډیزاین شوی. دوی د SFF-8431 ، SFF-8432 او IEEE 802.3ae 25GBASE-LR سره مطابقت لري.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 ټرانسیورسونه تر 25.78 Gb / s ډیټا کچه او تر 10 کیلومتره پورې د لینک اوږدوالي پورې ایترنیټي لینکونو کې د کارولو لپاره ډیزاین شوي. دوی د SFF-8472 مطابق دي ، او د SFF-8432 او د SFF-8431 تطبیق شوي برخې سره مطابقت لري. آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.