page_banner

محصولات

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC نظری ټرانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
    آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC نظری ترانسیور

    د 10Gb / s SFP + CWDM لړۍ آپټیکل ټرانسیور د فایبر مواصلاتو غوښتنلیک لپاره ډیزاین شوی لکه 10G ایترنیټ ، کوم چې د SFP + MSA SFF-8431 توضیحاتو سره بشپړ مطابقت لري.
    دا موډل د واحد موډ فایبر لپاره ډیزاین شوی او د CWDM څپې په نومول موج کې کار کوي.
    آپټیکل لیږدونکي د RoHS اړتیا سره مطابقت لري.